Pasta

Skip to results list

Filters

29 items
Column grid

Active filters:

Column grid

Filter

Active filters:

  • Specialità Integrale Farro Spelta Rigatoni 500g

  • Specialty Wholemeal Senatore Cappelli Mezze Penne 500g

  • Tagliolini alla zucca 250g

    Tagliolini alla zucca 250g

    $8.00 Unit price $32.00/kg
  • Tagliolini with porcini mushrooms 250g

    Tagliolini with porcini mushrooms 250g

    $8.00 Unit price $32.00/kg
  • Lemon tagliolini 250g

    Lemon tagliolini 250g

    $8.00 Unit price $32.00/kg