Baked Sweets

Skip to results list

Filters

14 items
Column grid

Active filters:

Column grid

Filter

Active filters:

  • Wood-fired Venetian Fugassa

    Wood-fired Venetian Fugassa

    $18.00 Unit price $36.00/kg
  • Sbrisolona with Sicilian almonds 350g

  • Artisanal Square Cocoa Tart with Cranberries 450g

  • Tart with apricot jam 550g

    Tart with apricot jam 550g

    $16.00 Unit price $29.09/kg
  • Artisanal Tart with Berries Jam 550g

    Artisanal Tart with Berries Jam 550g

    $16.00 Unit price $29.09/kg
  • Fugassa Veneta Morbida al cioccolato

    Fugassa Veneta Morbida al cioccolato

    $23.00 Unit price $46.00/kg
  • Soft sweet yogurt bag 300g

    Soft sweet yogurt bag 300g

    $10.00 Unit price $33.33/kg
  • Sweet Oven Crust without colorants and preservatives 300g

  • Easter Dove with Chocolate

    Easter Dove with Chocolate

    $38.00 Unit price $47.50/kg
  • Sunflower oil donut 600g

    Sunflower oil donut 600g

    $12.00 Unit price $20.00/kg
  • Easter Dove with candied orange and toasted almonds

  • The Summer Leavened

    The Summer Leavened

    $34.00 Unit price $75.56/kg
  • Chocolate schiacciata Sweet baked without colorants and preservatives 400g

  • Sweet Cream Cake Baked without colorants and preservatives 500g